קיבוץ רמת הכובש
למעלה מ 30 משתמשי מפתח בכלל התאגידים שמנוהלים תחת הקיבוץ וכוללים בין היתר את: מפעל הגומי "דורם", המעסיק למעלה מ 100 עובדים ומייצא לחו"ל מגוון מוצרי גומי בהזרקה, גן אירועים "גן הפקאן", קייטרינג "צבר", ומפעל דשא "ברמה"
עלה לאוויר בהצלחה רבה הגרסה החדשה של מערכת ה- ERP - One1View בחודש דצמבר 2013

במסגרת הפרויקט הוטמעו המודולים הבאים בקרב 30 משתמשים: מלאי, רכש ויבוא, שיווק ומכירות, ייצוא, קבלני משנה, משאבי אנוש ועוד. הפרויקט התפרש על גבי 9 חודשים כלל מחשוב של תהליכי העבודה מול קבלני המשנה, תהליכי עבודה וטפסים מורכבים במחלקת הייצוא ובמחלקת הרכש שבמפעל "דורם". מחשוב תהליכי ייצור המזון במטבח, רכש חו"ג, שיווק ומכירות למגוון לקוחת הקייטרינג. מחשוב תהליכי השיווק ומכירה למגוון לקוחות (גננים, עיריות ופרטיים) בחברת "דשא ברמה" וניהול האוכלוסייה בקיבוץ.
הנהלת רמת הכובש חיפשה פתרון ERP לניהול הלוגיסטיקה והכספים עבור למעלה מ 30 משתמשי מפתח בכלל התאגידים שמנוהלים תחת הקיבוץ וכוללים בין היתר את: מפעל הגומי "דורם", המעסיק למעלה מ 100 עובדים ומייצא לחו"ל מגוון מוצרי גומי בהזרקה, גן אירועים "גן הפקאן", קייטרינג "צבר", ומפעל דשא "ברמה".

במסגרת הפרויקט הוטמעו המודולים הבאים: מלאי, רכש ויבוא, שיווק ומכירות, ייצוא, קבלני משנה, משאבי אנוש, תזרים ועוד.
 הפרויקט כלל מחשוב של תהליכי עבודה מול קבלני המשנה, תהליכי עבודה וטפסים מורכבים במחלקת הייצוא ובמחלקת הרכש שבמפעל "דורם". מחשוב תהליכי ייצור המזון במטבח, רכש חו"ג, שיווק ומכירות למגוון לקוחת הקייטרינג. מחשוב תהליכי השיווק ומכירה למגוון לקוחות (גננים, עיריות ופרטיים) בחברת "דשא ברמה" וניהול מקיף של אוכלוסיית הקיבוץ.
הפונקציונאליות העשירה מאפשרת למפעל לנהל ביעילות ובדיוק את תהליכי העבודה מול קבלני המשנה. גמישות המערכת ומחולל הטפסים אפשרו את מחשוב תהליכי השיווק ומכירה לשווקי חו"ל ולשוק המקומי באופן אחיד ומקצועי.
בזכות המערכת החדשה הצליחה הנהלת קיבוץ רמת הכובש להשיג חסכון תפעולי, עבודה מול מערכת אינטגרטיבית אחת המאפשרת גמישות עסקית ובקרה על כלל התאגידים והתהליכים העסקיים.
היכרות מעמיקה של חברת One1 עם המגזר הקיבוצי ושיתוף פעולה מצוין עם יועצי המחשוב של חברת ג'יני אפשרו את סיום הפרויקט במועד ובתכולה שסוכמה.

עדי רזניק, מנהל מערכות מידע בקיבוץ רמת הכובש מספר על הבחירה ב- One1-
קיבוץ רמת הכובש ומפעליו עבדו במשך 17 שנה עם מערכת מעלה דור א', ועבר למערכת one1view בסוף שנת 2013.המעבר למערכת מהדור החדש פתח בפני המשתמשים עולם חדש של כלים ויכולות -  החל מאלו שמבצעים פעולות עדכון במערכת ונהנים ממסכי קלט חלונאיים מפותחים מאוד ביחס למסכי התוכנה הקודמת שהיו בסביבת Dos, ועד לאלו המנהלים שקיבלו כלי רב אפשרויות לתחקור וניתוח המידע.
כהחלטה ניהולית, ששורשיה ברצון להבטיח היציבות התפעולית , המעבר לדור חדש של מערכת במבנה תבניתי (מאחורי הקלעים) כמעט זהה - העניק למובילי המהלך מקדם ביטחון חשוב שהוכיח עצמו במהרה – שבועות בודדים לאחר עליית המערכת החדשה לאוויר השטח כבר משדר שקט. עם זאת לא הקלנו ראש בצורך להכין את המשתמשים לשעת האמת,והשקענו בשעות הדגמה והדרכה, ובליווי צמוד בימי העבודה הראשונים.

עוד לפני כן הפקנו תרומה רבה מהיכולת להקים סביבת "משחק" עם נתוני הסבת אמת בשלב מוקדם של הפרויקט, כך שמשתמשים יכלו לתרגל בעמדות העבודה שלהם ובזמן שלהם את התהליכים המוכרים להם מהשגרה, מחוץ לשעות ההדרכה מטעם הספק. בכך אפשרנו להם להגיע לשעות ההדרכה מוכנים וממוקדים.

בהקשר זה ראוי לציין כי בכל שלב של הפרויקט, הצוות המקצועי שניהל אותו מטעם הספק ידע לתת מענה מדויק, מהיר וברור, אם בשלבי ההערכות כאשר היה צורך להצביע על הרגלי עבודה ישנים שיש לתקן ולתכנן את שיפורם, ואם בשלבים המתקדמים כאשר המשתמשים התמודדו עם הכלי החדש.
המערכת של one1 שמטפלת בתחומים מגוונים, מהעולם הלוגיסטי כמו גם בתחומי הנהלת החשבונות הייחודיים שנדרש לתחזק בקיבוץ, מאפשרת לקיבוץ כמו שלנו, בעל מפעלים שמקיימים פעילות לוגיסטית ענפה, להתמקד בהפעלת מערכת מידע אחת יחידה ומרכזת עבור כל הגזרות.

מעוניין להיות לקוח שלנו? דבר איתנו

 
שם פרטי*
שם משפחה*
דואר אלקטרוני*
טלפון נייד*
טלפון
חברה
הערות